Kas ir Kredīts 7

SIA Delta Capital izveidotie aizdevēju zīmoli ir Kredits7 un Kredits365. Kompānija piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredītus, kuri atšķiras ar atmaksas termiņiem un kredītu summu apjomu. Īstermiņa kredītus izsniedz gan Kredits7.lv, gan Kredits365.lv.

Kā var pieteikties?

Lai pieteiktos Kredits7  ātrajam kredītam, ir nepieciešams ieiet Kredits7 mājaslapā, kur labajā malā ir pieejams kredīta kalkulators, kurā var apskatīt kā kredīta lielums un termiņš ietekmēs ikmēneša maksājuma lielumu, bet tam apakšā ir kredīta pieteikuma anketa, kurā ir jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods, telefona numurs, e-pasts, kā arī informācija par ikmēneša ienākumu un izdevumu lielumu.

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas izvēlēto aizdevumu atmaksāt noteiktajā laikā un apmērā!

kredits7Ātrā Kredits7 kredīta atmaksas termiņu ir iespējams arī pagarināt, taču klientiem ir jāuzmanās, lai neiekļūtu kredīta atmaksas apburtajā lokā. Kredīts 7 kredītu iespējams pagarināt līdz brīdim, kamēr kredīta kopējās izmaksas nepārsniedz kredīta summu. Vēlams pārskatīt citus savus izdevumus un samazināt tos, lai spētu veikt aizņēmuma atmaksu tam paredzētajā laikā. Par Kredits7 aizņēmuma atmaksas kavējumu ir paredzēti soda procentu maksājumi. Nokavējumu procentu summa nedrīkst pārsniegt 36 procentus virs kredīta likmes gadā. Nokavējuma procentu apmērs ir atkarīgs no kredīta maksājuma apmaksas kavētā termiņa, un tos aprēķina no kredīta summas, uzsākot aprēķinu trešajā dienā pēc kredīta atmaksas datuma. Ja kavējums ir no vienas līdz septiņām dienām, tiek piemērota soda procentu likme 0,55 procentu apmērā. No astotās līdz 14. dienai kavējuma soda procenti tiek aprēķināti pēc likmes 0,25 procenti, bet no 15. līdz 30. dienai soda procenti likme sastāda 0,2 procentus no kredīta summas.

Aizņemieties no kredītu Kredits7 atbildīgi!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.