Kā es ietaupu naudu

Ir neskaitāmi veidi, kā es ietaupu naudu. Es ietaupu naudu, pērkot lētas preces. Es ietaupu naudu, pērkot efektīvākas ierīces. Es ietaupu naudu, izslēdzot apgaismojumu. Šeit ir galvenie veidi, kā es ietaupu naudu.

Monētas

  1. Netērējot. Pirmais veids, kā es ietaupu naudu, ir ļoti vienkāršs – netērējot naudu. Mana dzīve ir krasi izmainījusies. Dzīve, kas reiz bija piepildīta ar vakariņām kopā ar draugiem un kokteiļiem laimīgajās stundās ir pārvērtusies par dzīvi ar manu izvēli. Netērējot naudu, pirmkārt, es saprotu, ka es patiešām ietaupīt vairāk naudas, nekā es varēju iedomāties. Pirms es sāku savu parādu likvidēšanas ceļojumu, es nedomāju, ka man bija “papildus nauda.” Es kļūdījos!
  2. Izmantojiet atlaides un kuponus! Es arī secināju, ka man ir izdevies palielināt savus ietaupījumus, izmantojot atlaides -ja tās ir finansiāli izdevīgas. Tas ne vienmēr tā ir. Es neesmu gatavs pārtērēt x summu par preci tikai, lai saņemtu “x” summu atpakaļ kā kuponu. Tomēr, es esmu secinājis, ka atlaides bieži vien ir gudrs naudas taupīšanas veids ar dažiem jaunākajiem tērēšanas paradumiem. Turklāt, saņemot kuponu, tas ir neliels atgādinājums un finanšu bonuss! Izmantojiet kuponus, ja Jūs vēlaties iegādāties vēl kaut ko no veikala. Lielākā daļa uzņēmumu 1) sniedz atlaides un kuponus, lai tas būtu kā stimuls patērētājam iepirkties vēl un 2) uzvar no tā, ka lielākā daļa patērētāju neizmanto šo piedāvājumu!
  3. Palūdziet bezmaksas paraugus. Es neesmu iepriekš lūdzis bezmaksas paraugus. Kosmētikas veiklā, es ietaupīju par preces iegādi, jo izmēģināju paraudziņu.
  4. Atsakieties no izdevumiem. Tas ir līdzīgi pirmajam ieteikumam. Tomēr, ja es esmu nolēmis netērēt naudu izklaidēm, man ir arī izdevies likvidēt izdevumus ikdienas sīkumiem, piemēram, kafiju. Es atklāju, ka varu ietaupīt vairāk nekā 50 € pēdējo divu mēnešu laikā sakarā ar to, ka gatavoju kafiju mājās vai darbā. Es arī ietaupu naudu, aizpildot ūdens pudeli ar manu Britta filtrēto ūdeni, nevis pērkot ūdeni veikalos.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.