Kredīts vienas īsziņas attālumā

Ātro kredītu aizdevēji iet līdzi laikam un attīsta sava piedāvātā pakalpojuma pieejamību. Tas tiek darīts, lai klientiem būtu pēc iespējas ātrāk pieejams kredīts, jo nevar noliegt, ka mūsdienu dzīves ritms ir ļoti straujš. Tādēļ arī ātro kredītu izsniedzēji piedāvā saviem klientiem SMS kredītu. SMS kredīts nozīmē to, ka Jums vairāk nav nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, lai pieteiktos ātrajam kredītam. Pietiek tikai vienreiz reģistrēties ātro kredītu izsniedzēju mājaslapā un turpmāk ir iespējams saņemt kredītu praktiski jeb kurā vietā, vienīgais ir nepieciešams mobilais tālrunis, lai varētu aizsūtīt īsziņu vai pazvanītu.

SMS kredīts ir tas pats ātrais kredīts, tikai pieteikums tiek izdarīts ar īsziņas starpniecību. Ja iepriekš Jums vajadzēja datoru ar interneta pieslēgumu, lai pieteiktos ātrajam kredītam, tad tagad pilnībā pietiek ar mobilo telefonu un īsziņas nosūtīšanu. Tas ļauj cilvēkiem ietaupīt laiku, jo nav jāmeklē dators, no kura varētu pieteiktie ātrajam kredītam, atliek tikai izvilkt mobilo telefonu no kabatas vai somiņas un uzrakstīt īsziņu, un kredīts pēc 15 minūtēm būs ieskaitīts Jūsu bankas kontā.

Arī SMS kredītu ir tikpat vienkārši atmaksāt kā ātro kredītu internetā. To var izdarīt ar internetbankas starpniecību, dodoties uz kādu no tuvākajām banku filiālēm vai samaksājot kredītu Latvijas Pasta nodaļās, kā arī citās vietās, kur tiek pieņemti maksājumi. Tomēr ne visi aizdevēji piedāvā iespēju atmaksāt kredītu visās iepriekš nosauktajās vietās. Tādēļ pirms kredīta atmaksas ielūkojieties katra konkrētā aizdevēja mājaslapā internetā un pārliecinieties, ka tieši Jūsu izvēlētajā vietā ir iespējams veikt kredīta atmaksu. Svarīgi arī aplūkot informāciju, kura Jums būs jānorāda, veicot kredīta atmaksu. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.