Nepieciešama nauda aizņēmuma veida?

Daudzi Latvijas iedzīvotāji jau izmanto šo pakalpojumu. Tas ir tik vienkārši, atliek tikai internetā reģistrēties kredīta izsniedzēja mājaslapā un pieteikties sev vēlamajai summai uz paša izvēlētu termiņu. Ātro kredītu piedāvātās summas ir ļoti dažādas, tās svārstās no 5 līdz pat 3000 eiro. Ātrie kredīti internetā tiek izsniegt pārsvarā uz termiņu līdz 30 dienām, bet atsevišķi kredīta izsniedzēji lielākas summa izsniedz pat uz termiņu līdz 2 gadiem.

Neticam, bet tas ir iespējams, kredīts bez procentiem. Tomēr šāds kredīts tiek izsniegts, vienu reizi, pirmo reizi aizņemoties no konkrētā aizdevēja. Piesakoties šādam kredītam, nozīmē to, ka pirmajā aizņemšanās reizē par kredīta izmantošanu Jums nebūs jāmaksā ne centa. Tas nozīmē, ka, piemēram, aizņemoties 100 eiro arī pēc kredīta izmantošanas termiņa, Jums būs jāatmaksā tie paši 100 eiro un ne centa vairāk.

Ātra un vienkārša reģistrācija: Liels, ātro kredītu, plus ir ērtā un vienkāršā pieteikšanās šim kredītam. Viss, kas jāizdara, ir jādodas uz ātro kredītu izsniedzēja mājaslapu internetā, jāreģistrējas šajā lapā un jāpiesakās sev nepieciešamajai kredīta summai. Pēc tam atliek uzgaidīt īsu mirkli, lai saņemtu atbildi no kredīta izsniedzēja par to vai kredīts ir piešķirts vai nē.  Ja atbilde ir pozitīva, tad praktiski visi aizdevēji garantē, ka kredīta summa nonāks aizņēmēja bankas kontā, 10 līdz 30 minūšu laikā, atkarībā no tā, kurā bankā aizņēmējam ir atvērts norēķina konts. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.