Ferratumbank pirmais aizdevums

Praktiski visi ātro kredītu sniedzēji piedāvā pirmo kredītu bez procentu un komisijas maksas. Tomēr arī praktiski visi ātro kredītu izsniedzēji šos kredītus piedāvā uz termiņu līdz 30 dienām. Ferratumbank saviem klientiem piedāvā pirmo kredītu līdz 250 eiro uz termiņu līdz 45 dienām. Arī turpmākie ātri kredīti no Ferratumbank tiek piedāvāti uz termiņu līdz 45 dienām. Maksimālā īstermiņa kredīta pieejamā summa no Ferratumbank ir 400 eiro.

image

Par aizdevuma atmaksas atlikšanu

Ferratumbank saviem klientiem piedāvā atlikt kredīta atmaksu uz termiņu no 7 līdz 30 dienām. Pagarināt kredīta atmaksu varat savā klienta profilā. Ferratumbank saviem klientiem piedāvā kredīta atmaksu pagarināt maksimums līdz divām reizēm. Protams, kā jau pie visiem ātro kredītu izsniedzējiem šis pakalpojums nav bez maksas un kredīta pagarināšanas maksu, kā arī visus pārējos norādījumus varat atrast savā klienta profilā.

Pieteikšanās Ferratumbank ātrajam kredītam

Lai pieteiktos Ferratumbank ātrajam kredītam, ir jāaizpilda pieteikuma forma. Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas būs jāpārskaita 1 eiro cents uz Ferratumbank norādīto bankas kontu. Šis eiro cents ir jāpārskaita tamdēļ, lai Ferratumbank varētu jūs tiešām identificēt. Pēc tam atliek tikai gaidīt atbildi no Ferratumbank, ja kredīta pieteikums tiks apstiprināts, nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta vien dažu minūšu laikā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.