E-kredīts aizdevums

image

E-kredīts ir nebanku aizdevējs, kas nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu, aizdevumiem bez ķīlas, lombarda un e-paka.lv pakalpojumiem. Visi šie aizdevumu veidi ir pieskaitāmi pie īstermiņa aizdevumiem, kas paredzēti īslaicīgu finansiālu problēmu risināšanai.

E-kredīts aizdevumus, iespējams noformēt internetā, aizdevēja mājas lapā, vai arī kādā no aizdevēja filiālēm, kas izvietotas pa visu Latvijas teritoriju un atrodas katra reģiona centrā.

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju – šo aizdevēju asociē tieši ar lombarda pakalpojumiem, taču aizdevējs izsniedz arī 2 veidu aizdevumus bez ķīlas.

  • E- kredīts ātrais kredīts ir aizdevums ar atmaksas termiņu no 7 līdz 30 dienām un aizdevuma summu no 20 līdz 140 eiro. Aizņemoties 20 eiro uz 7 dienām, aizdevums ir bez maksas. Ātrā kredīta gadījumā jums ir iespēja saņemt arī papildaizdevumu jau pie esošā aizdevuma. Papildaizdevuma naudas summas svārstās no 20 līdz 140 eiro, un atmaksas termiņi no 7 līdz 30 dienām, tāpat, kā galvenajam aizdevumam.
  • E-kredīts patēriņa kredīts ir aizdevums, kura atmaksas termiņš ir no 3 līdz 12 mēnešiem, tas nozīmē, ka aizdevumu iespējams segt pa daļām. Pieejamās aizdevuma summas ir no 140 līdz 1000 eiro.

Lai saņemtu kādu no E-kredīts aizdevumiem, jums ir jāreģistrējas šī aizdevēja mājas lapā, jāpārskaita reģistrācijas, konta apstiprināšanas maksa, kas ir 0,01 eiro uz kādu no aizdevēja norādītajiem bankas kontiem un jānorāda vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš no savā lietotāja profilā, kuru būsiet reģistrējis aizdevēja mājas lapā.

Aizdevuma pieteikumi tiek izskatīti katru dienu no 9.00 līdz 20.00 un katra pieteikuma izskatīšana aizņem ne vairāk, kā 30 minūtes. Ja aizdevējs kavējas un no jūsu pieteikuma saņemšanas brīža 30 minūšu laikā nav pārskaitījis jums piešķirto aizdevumu summu, aizdevums tiek piešķirts bez pirmās iemaksas.

Jāņem vērā, ka pārskaitījumi starp bankām var aizņemt laiku un jūsu pietikums tiks izskatīts tikai tad, kad būs veikta reģistrācija un saņemta konta apstiprināšanas maksa 0,01 cents.

Ātrais kredīts paredzēts tikai steidzamu un neparedzētu izmaksu segšanai, tāpēc aizņemieties atbildīgi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.