Ātro kredītu izmaksas Latvijā

Ārkārtas situācijas notiek visu laiku un tās var radīt sarežģījumus cilvēku budžetā. Negaidīts radu apmeklējums, bērna skolas izdevumi un citi ģimenes izdevumi. Kad rodas šādas situācijas un Jums nav laika meklēt citas iespējas, sazinieties ar ātro kredītu aizdevēju un saņemiet kredītu savā bankas kontā.

Ir dažādi nosacījumi, ar ko Jūs saskarsieties, meklējot kredītus un kam Jums ir jāpievērš uzmanība.

Izmaksu piemēri skaidrībai

Parasti tipiska maksa, ko aizdevēji piemēro, ir 10-20 € par katriem 100 €, ko Jūs aizņematies. Veicot pētījumu, Jūs varat atrast aizdevējus, kas piemēros vēl zemākas maksas Jūsu kredītam. Tomēr šādu aizdevēju ir ļoti maz. Joprojām ir aizdevēji, kas bieži vien iekasē pat 30 € par katriem 100 €, ko Jūs aizņematies.

Vairums aizdevēju ļauj Jums aizņemties starp € 100 un € 500. Atkal, pirmais kredīts parasti netiek piešķirts par maksimālo summu (€ 500-3000); vairumā gadījumu tas būs mazāk nekā € 300. Tas nav tas pats visiem aizdevējiem, jo citi pirmajā reizē aizdod tikai € 200-300.

Dāsni aizdevēji var aizdot pat līdz € 300, kad Jūs aizņematies pirmo reizi. Šī zemā pirmā kredīta summa tiek noteikta tādēļ, lai Jums būtu vieglāk to atmaksāt. Šī summa palielinās līdz ar turpmākiem kredītiem atkarībā no iepriekšējā kredīta atmaksas.

Aizdevējs jūsu prasībām

Var būt daudz iemeslu, kādēļ aizņēmējs ir izvēlējies izmantot ātro kredītu. Lielākā daļa no mums aizmirst, ka būtisks faktors, meklējot aizdevēju internetā, ir pārbaudīt, kurš aizdevējs vislabāk atbilst mūsu prasībām.

Jūs esiet dzirdējuši daudz negatīva par ātrajiem kredītiem? Uztraukumam nav pamata. Ātro kredītu tirgus ir sakārtots jau labu laiku atpakaļ. Pozitīvais ir tas, ka ir veiktas izmaiņas līgumsoda un līgumisko procentu piemērošanas kārtībā. Sīkāk lasiet Latvijas vēstneša portālā, lai kliedētu šaubas par ātro kredītu pakalpojumu sniedzējiem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.