Cik lielu summu ir iespējams aizņemties

Parasti ātro kredītu izsniedzēji saviem klientiem piedāvā pirmā kredīta ietvaros aizņemties summu no 200 līdz 300 eiro. Katram kredītu izsniedzējam šī summa atšķiras. Tomēr praktiski visi kredītu izsniedzēji šo pirmo kredītu piedāvā aizņemties bez procentu maksājumiem un komisijas maksas, tas nozīmē, cik aizņemies, tik arī atdod. Šajā gadījumā ir pilnīgi vienalga cik lielu summu aizņemties, jo nevajadzēs neko pārmaksāt. Problēmas sākas tādos gadījumos, kad nav īsti skaidrs, cik liela summa būs nepieciešama un tiek ņemts jau otrais kredīts. Jo kā zināms, pie viena aizdevēja ir iespējams tikai viens kredīts un pirms šis kredīts nav atmaksāts, jaunam pieteikties nav iespējams. Tomēr ja sākotnēji tika paņemta mazāka summa, nekā nepieciešams un pēkšņi ir vajadzīga papildus summa, to nav iespējams saņemt. Tomēr tagad daži aizdevēji šo problēmu ir atrisinājuši, ieviešot kredītlimitu.

Kredītlimita ietvaros ir iespējams aizņemties tik reizes, cik nepieciešams. Jau sākotnēji katram klientam tiek piešķirts kredītlimits. Piemēram, Ondo un SMScredit sākotnēji tie ir 300 eiro. Tomēr klientam nav vajadzīgs uzreiz pieteikties visai maksimāli iespējamajai summai, ir iespējams aizņemties kaut vai 30 reizes pa 10 eiro. Tomēr kredīta termiņš nemainīsies, tas paliks sākotnēji izvēlēts.

Aizņemies atbildīgi

Aizņemies kredītu tikai, kad tas patiešām ir nepieciešams, nevajadzētu aizņemties izklaides vajadzībām vai citu parādsaistību apmaksai. Aizņemies, kad tiešām esi pārliecināts, ka kredītu varēsi atgriezt līgumā noteiktajā termiņā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.