1500 eiro bez pirmās iemaksas uz termiņu līdz 24 mēnešiem

Vivus.lv piedāvā aizņemties līdz 1500 eiro uz termiņu līdz 24 mēnešiem. Šim Vivus.lv piedāvātajam kredītam nav vajadzīga nedz pirmā iemaksa, nedz arī ķīla. Kredīts tiek piešķirts 10 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža, ja lēmums ir pozitīvs. Vivus.lv piedāvā akciju, kuras ietvaros ir iespējams atlikt kredīta atmaksu uz 3 mēnešiem, jeb 90 dienām. Tas nozīmē, kad kredīta atmaksu varēsiet sākt veikt tikai pēc 90 dienām. Tomēr ja nevēlieties šādu pakalpojumu, Jums tas netiks uzspiests un no tā var atteikties ar vienu peles klikšķi. Tāpat šo kredītu var atgriezt arī ātrāk, nekā noteikts kredīta līgumā un par to Jums netiks uzrēķināti soda procenti vai jebkādas citas maksas.

Lai varētu pretendēt uz kredītu no Vivus.lv, Ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Personai nedrīkst būt kavētu kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Tāpat lai saņemtu kredītu būs nepieciešams mobilais tālrunis un e – pasta adrese, kā arī norēķinu konts kādā no Latvijas komercbankām. Iespējams, ka Vivus.lv pieprasīs konta izrakstu, bet tas ir atkarīgs no izvēlētās kredīta summas. Arī Latvijas Republikas nepilsoņi var pretendēt kredītam no Vivus.lv, ja viņi atbilst visām iepriekš minētajām prasībām.

Lai pieteiktos kredītam no Vivus.lv, atliek tikai doties uz Vivus.lv mājaslapu internetā un aizpildīt vienkāršu pieteikuma formu. Formas aizpildīšana ir visiem viegli saprotama un aizņem vien dažas minūtes. Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas Jums nāksies pārskaitīt vienu eiro centu uz Vivus.lv norādīto bankas kontu, lai varētu identificēt Jūs. Kredītam var pieteiktie cauru diennakti, tomēr kredītu pieteikumu izskatīšana un kredītu pārskaitīšana notiek no 7:00 līdz 24:00.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.