Lieliska iespēja aizņemties online

Nereti rodas dažādas steidzamas situācijas un pienāk brīži, kad ātri  nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Ja nav iespējams aizņemties no draugiem, radiem vai kur citur– laba iespēja ir izvēlēties kādu no ātro kredītu piedāvājumiem internetā. Jauna un jau klientu uzticību ieguvi ir ātro kredītu kompānija internetā -– Ondo, kas gan jaunajiem, gan jau esošajiem klientiem piedāvā izdevīgus īstermiņa kredītus.

Atceries, ka aizdevuma saņemšanai Tev kompānijas mājas lapā būs jāreģistrējas tikai vienreiz, ja vēlēsies aizņemties atkārtoti – reģistrācija Ondo online vairs nebūs nepieciešama. Svarīgi minēt, ka salīdzinot ar banku piedāvājumiem  – reģistrācija aizņems dažas minūtes.

Lai pieteiktos Ondo kredītam – Tev ir jābūt no 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotājam, bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptiem parādsaistību noteikumiem citās kompānijās. Lai reģistrētos Ondo un aizņemtos – Tev būs jānorāda personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts.

Ondo – saņem naudu savām vajadzībām un dažādiem tēriņiem

Ja vēlies aizņemties pirmoreiz – Ondo Tev pozitīvas atbildes gadījumā izsniegs kredītu līdz pat 300 eiro. Turklāt jaunajiem klientiem kredīti tiek izsniegti bez procentu maksas. Ja Ondo Tev piešķirs kredītu – naudu saņemsi 10 – 15 minūšu laikā.

Piemēram, aizņemies 50 eiro un pēc aizdevuma termiņa beigām būs jāatmaksā tieši 50 eiro – nekādi papildus maksājumi netiks piemēroti. Izmanto iespēju un nepārmaksā – aizņemies no Ondo.lv jau tūlīt.

Atkārtota aizņemšanās līdz pat 425 eiro – izmanto šo iespēju un saņem naudu no Ondo ātri un droši

Ja kredīts Tavām vajadzībām būs nepieciešams atkārtoti – 2. un turpmākās aizņemšanas reizes Ondo maksimālā aizdevuma summa ir 425 eiro. Svarīgi minēt, maksimālais atmaksas termiņš – 30 dienas. Protams, jāatzīmē, ka nākamais aizdevums tiek izmaksāts, tikai tad, ja sekmīgi nomaksāts iepriekšējais.

Aizdevums vienas dienas laikā – tagad vēl izdevīgāk no Ondo

Lai saņemtu vēlamo naudas summu no Ondo nav nepieciešams kompānijā iesniegt ķīlas, galvojumus vai izziņas no darba vietas. Ondo piedāvā arī vajadzības gadījumā atlikt aizdevuma atmaksu, iemaksājot katrai aizdevuma summai atbilstošu pagarināšanas maksu. Vajadzības gadījumā tādā veidā uz laiku varēsi pagarināt aizdevuma atmaksas laiku. Taču jāuzsver, ka šis ir maksas pakalpojums.

Tāpēc rūpīgi pārdomā savas vajadzības un izvēlies sev piemērotāko naudas summu, kā arī  kredīta atmaksas termiņu  – esi prātīgs un neradi sev neatbilstoši lielus rēķinus.

Ondo gan jaunajiem, gan jau esošajiem klientiem piedāvā –

  • Ērtu un vienkāršu reģistrēšanās procesu jebkurā diennakts laikā – online mājas lapā. Ieskaties jau tūlīt un uzzini papildus info par aizņemšanās iespējām un nosacījumiem;
  • Ondo.lv izskata un piešķir kredītus ātri un bez liekas kavēšanās;
  • Klientu ērtībām ir iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu pēc Taviem ieskatiem;
  • uzzini vairāk un aizņemies nepieciešamo kredītu – www.ondo.lv

Ondo – tā ir Tava atbilde negaidītiem tēriņiem, taču aizņemies tikai tad, ja to vari atļauties. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.