Westkredit.lv piedāvātie kredītu veidi

Aizdevēju kompānija Westkredit.lv saviem klientiem piedāvā četru veidu kredītus darījumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, kā arī aizdevumus dažādām vajadzībām. Westkredit aizdevumu kompānijas tieši specializējas dodot kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas nozīmē, ka aizdotās kredītu summas ir tiešām ievērojamas. 

Uzņēmums piedāvā četrus iespējamos aizdevuma risinājumus. Kredīts pret nekustamo īpašuma ķīlu, kuru var saņemt ikviens, kuram Latvijā pieder nekustamais īpašums (dzīvoklis, māja vai zemes gabals). Šāda kredīta atmaksas termiņš var būt sakot no 6 mēnesiem līdz pat 15 gadiem.

Vēl viens kreditēšanas veids, ko piedāvā kredīta kompānija Westkredit.lv, ir kredīts nekustamā īpašuma iegādei. Vairumā gadījumu, zināms arī kā hipotekārais kredīts. Westkredit.lv izsniedz hipotekāro kredītu līdz pat 70% no noteiktās īpašuma tirgus vērtības.

Izdevīgākais no Westkredit.lv kredītu veidiem ir bezprocentu hipotekārais kredīts. Šāds kredīts ļauj nelielos kredītus apvienot vienā, tādējādi iegūstot vienu ikmēneša maksājumu sev vēlamā datumā. Tāpat bezprocentu kredīts sniedz iespēju saņemt finansējumu jebkādam mērķim neuztraucoties par kredītu procentu likmēm un noformēšanas izmaksām, jo bezprocentu hipotekārajam kredītam netiek piemērota procentu likme un noformēšanas izmaksas. Vienīgās izmaksas ir notariālie izdevumi un valsts nodeva Zemesgrāmatai. Līdz ar to, šis varētu būt viens no izdevīgākajiem hipotekārajiem kredītiem Latvijā uz  doto brīdi.

Kredīts komunālo parādu dzēšanai ir piemērots risinājums, ja ir radušās problēmas ar maksājumiem par dzīvokli un komunālajiem pakalpojumiem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.